בכדי להצליח לעמוד בדרישות ארגוניות, מוסדיות וציבוריות ובכדי לצבור מוניטין מושלם וללא רבב של מקצוענות ומקצועיות בתחומים שדורשים קפדנות, איכות ורגישות כמו תחומי ההיגיינה, הניקיון והטואלטיקה חייבת חברה להיות מצוינת בגישה שלה, באיכות המוצרים שהיא מספקת ובעיקר באיכות השירות שהיא מעניקה ללקוחותיה, גדולים כקטנים, ציבוריים כפרטיים.

חברת י. נתנאל שיווק בע"מ, כחברה שנוסדה, התפתחה וצמחה בישראל משנת 1999, מבינה היטב את דרישות השוק שלה ואת מה שהצרכנים שלה רוצים וצריכים ומחויבת לספק זאת בזמן, באיכות ובשירות המושלמים ביותר והראויים ביותר לציבור לקוחותיה.

מוצרי חברת י.נתנאל שיווק בע"מ הם המוצרים המתקדמים, החדישים והיעילים ביותר בעולם הניקיון האישי והציבורי, בתחום הטואלטיקה ובתחום מוצרי הצריכה לניקוי ולאחזקה והחברה עושה את המאמצים הכבירים ביותר להמשיך ולהתעדכן בנעשה ברחבי העולם, בפיתוחים חדשים ובמוצרים חדשים שיהפכו את השימוש במוצרים לאיכותי יותר, אפקטיבי יותר ובעיקר בריא יותר, הן למשתמשים והן לסביבה, כי י.נתנאל שיווק בע"מ היא גם חברה ששמה את הסביבה הירוקה ואת השמירה על איכות הסביבה בראש מעייניה לטובת הציבור, לטובת המשתמשים ולטובת כולנו בעצם.

על מנת לקבל תו תקן רשמי ופומבי לאיכות המוצרים ולאיכות השירות טרחה החברהי.נתנאל שיווק בע

לעמוד בתקן ISO9001 הישראלי שמגדיר למעשה את הדרישות למערכת ניהול איכות, וקבלת תו תקן זה מעיד על החברה כי היא מסוגלת לספק, באמינות ובמועד, מוצרים איכותיים ומהימנים ללקוחות, פועלת למען שביעות רצון הלקוחות ונענית
לבקשותיו ולשאיפותיו בתחום פעילותה תוך יישום תהליכים לשיפור מתמיד של מערכת ניהול השירות בהתאם לשינויים תחיקתיים ופרוצדוראליים הנעשים מעת לעת.

מעל לכל דבר אחר יעידו על איכות השירות של י.נתנאל שיווק בע"מ אלפי הלקוחות הנאמנים, החדשים והחוזרים של החברה שעבורם אין מקום אחר לרכוש בו!

רוצה להביע ולהשפיע? חווה דעתך עלינו ותמיד נשמח להשתפר!