דיספנסר קבוע לסבון

מכניסים סגנון אל חדרי השירותים

התדמית שלכם מושפעת מהפרטים הקטנים.

אם לקוח שלכם גילה שירותים מלוכלכים ללא מכלי סבון או נייר טואלט בתאים, התדמית שלכם נפגעת. זה הזמן לתכנן נכון את חדרי השירותים תוך שילוב מתקנים היגייניים, יעילים, חסכוניים, נוחים לשימוש, קלים לניקוי ועמידים.

חברת י.נתנאל שיווק בע"מ מספקת מוצרי היגיינה לשוק המקצועי (מוסדות, חברות ותעשייה) מזה 20 שנה ומבינה את צרכי כל שוק לעומק.

אם אתם מחפשים דיספנסר סבון חדש הגעתם למקום הנכון!

חברתנו מציעה מבחר דגמים המאפשרים התאמה לכל סגנונות העיצוב ולכל תקציב.

לפרטים נוספים השאירו פרטיכם ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם או צרו קשר : 03-9243103.

אם בבית נוכל להציב בקבוק סבון נוזלי לשטיפת ידיים לצד הכיור, במקומות עבודה ומוסדות נדרש פתרון יעיל, נוח וקבוע יותר. את בקבוק הסבון הנוזלי אנחנו מחליפים במתקן דיספנסר לסבון נוזלי או קצף לניקוי ידיים המאפשר גישה נוחה, שמירה על הסדר, ניקיון וזמינות של כמות סבון / קצף גדולה לשימוש יומי/שבועי.

שמירה על ניקיון עם דיספנסר לנוזל ניקוי ידיים / סבון קצף

פרט לתרומה של הדיספנסר לשמירה על היגיינת הידיים הוא יעיל גם לשמירה על ניקיון בסביבת הכיור. בניגוד לבקבוקים של סבון שעלולים להתלכלך או להישפך, הדיספנסר אינו נשפך, אינו נוזל ואינו מתלכלך. דיספנסר שמוצב מעל הכיור או לצד הכיור אינו נרטב ואינו צובר לכלוך בקלות. מעבר משימוש בבקבוקי סבון לשימוש בדיספנסר הוא צעד לקראת כיור נקי יותר.

יחד עם החיסכון בהוצאות הניקיון תצליחו לחסוך גם ע"י חיסכון בסבון / סבון קצף. הדיספנסר מוציא בכל פעם כמות מדודה של סבון / סבון קצף ומונע כך בזבוז מיותר.

כמה פעמים ביום אתם ממלאים את מכל הסבון?

אם אתם מוצאים את עצמכם ממלאים את מיכל הסבון אחת ליום או אחת ליומיים זה הזמן לעבור אל דיספנסר לסבון עם מיכל גדול יותר. על גודל המכל וכמות הסבון להתאים לכמות המשתמשים ולתדירות בה תרצו למלא את המכל ולתחזק את המקום.

מניעת גניבה של ציוד מחדרי השירותים

לצערנו, גניבות של בקבוקי סבון, גלילי נייר טואלט ושאר ציוד נפוצות מאוד במקומות עבודה, מרכזי קניות ומוסדות. מתקן דיספנסר לסבון יחד עם מתקן לנייר ניגוב ומתקן לנייר טואלט יסייע לכם להילחם בתופעה ולצמצם אותה בצורה משמעותית. מתקנים אלו קבועים לקיר ולא ניתנים לשינוע ללא כלי עבודה לפירוקן או ונדליזם.

סלפק מחוייבים לעתיד