במוסדות חינוך מאורגנים, מוכרים ורשמיים, יש חובה, גם מתוקף חוק וגם מבחינה אתית ומוסרית, לשמור ככל הניתן על ניקיון ועל רמת היגיינה גבוהה בכיתות, במסדרונות, בחדרי השירותים וכדומה כי האחריות, לטוב ולרע, על מה שנמצא בהישג ידם של הילדים ועל מצב בריאותם, היא שלנו, ההורים, העובדים והצוות החינוכי.

קשה מאוד, אם לא בלתי אפשרי, להפריז בחשיבות השמירה על ניקיון ועל סטריליות בסביבה של ילדים, רכים ובוגרים כאחד. מעבר לעובדה כי ילדים, מעצם טבעם, נוטים להשתובב, להשתולל, להתלכלך ולזלזל באקטים חשובים כגון רחיצת פנים וידיים או ניגובם במגבת נקייה ויבשה, הרי שהם גם רגישים יותר מאתנו, המבוגרים, מבחינת מערכת החיסון וההתמודדות שלהם עם מזהמים ולכלוכים מסוגים שונים, הסובבים אותנו בכל רגע נתון.

ללא קשר לשאלת המצב בבית הפרטי של כל ילד וילדה, במוסדות חינוך מאורגנים, מוכרים ורשמיים, יש חובה, גם מתוקף חוק וגם מבחינה אתית ומוסרית, לשמור ככל הניתן על ניקיון ועל רמת היגיינה גבוהה בכיתות, במסדרונות, בחדרי השירותים ואפילו בחצר המשחקים ובארגז החול, כי האחריות, לטוב ולרע,על מה שנמצא בהישג ידם של הילדים ועל מצב בריאותם, היא שלנו, ההורים, העובדים והצוות החינוכי.

הדבר מתאפשר באמצעות אספקת חומרי ניקוי ברמת האיכות הגבוהה ביותר, אשר אינם מכילים חומרים כימיים או אחרים המסוכנים לבריאות הילדים. את כל המעטפת הנדרשת לשם שמירה על שגרת חיים בריאה, נקייה והיגיינית במוסד הלימוד, מאפשרת חברת י.נתנאל שיווק בע"מ לאלפי, ולעשרות אלפי, ילדים, מורים, גננות וסייעות, להתנהל בסביבה נקייה, בה ניתן להתמיד בהקניית ערכים חיוביים לילדים ודוגמה אישית לחיים בסביבה בריאה ומוגנת מכל פגע היגייני או תברואתי. באמצעות הזמנת חומרי ניקוי ותחזוקה שוטפת מחברת י.נתנאל שיווק בע"מ, אפשר לדעת כי הילדים נמצאים בידיים האמונות, הבטוחות והמקצועיות ביותר בתחום זה בישראל.

חברת י.נתנאל שיווק בע"מ שמחה גם לספק פתרונות חכמים ויעילים לחדרי השירותים, עזרים ומתקנים מיוחדים הממזערים את העברת החיידקים מאחד לשני, ללא מגע יד אדם, המאפשרים נטילת ידיים היגיינית בחדרי השירותים, שימוש בפחי אשפה ללא מגע ועוד אפשרויות שייעודן להפוך את השהייה הארוכה בגן או בבית הספר לנעימה אף יותר.