רכישת חומרי ניקוי למוסדות או בסיטונאות, כשמדובר במקומות גדולים, זה לא רק רצוי זה הרבה יותר הגיוני ומשתלם. במקום ללכת לחנות ולרכוש כמות מוגבלת ולא מספיקה, ולחזור על הפעולה הזו מדי שבוע, במקרה הטוב, רוכשים כמות גדולה מסיטונאי המחזיק אצלו כמות מסחרית של המוצר הדרוש, ובכך ברכישת חומרי ניקוי למוסדות אפשר לחסוך זמן, אנרגיה, הימצאות במצב של חוסר במוצר וכמובן כסף רב.

גופים גדולים ומוסדות, המעסיקים עובדים רבים ומשרתים אוכלוסייה רבה, לא רוכשים, לרוב, חומרי ניקוי וניקיון בסופר או בחנות כמו כולנו אלא מבצעים רכישה מרוכזת מעת לעת מסיטונאי המספק להם את החומרים הנדרשים להם לצורך תחזוקה שוטפת של המבנה/ מקום העבודה.

סיטונאים – הגורם המתווך

הסיטונאים, אלו שמהווים את המתווך בין הצרכן ליצרן, מחפשים את הדרכים ליצור לעצמם בידול ויתרון איכותי על פני המתחרים ולכן עוקבים, ללא הרף, אחר המוצרים, המשווקים והיצרנים הטובים בתחומם לצורך אספקה כך שכולם ייצאו מרוצים והם יוכלו להרוויח מכך גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת מיתוג ומוניטין. צרכנים גדולים מובילים בישראל אשר זקוקים לחומרי ניקוי למוסדותיהם מוצאים את האיכות הטובה והמשתלמת ביותר לרכישה סיטונאית דרך חברת י.נתנאל שיווק בע"מ אשר מייבאת, מייצגת ומשווקת בישראל את החברות הגדולות והאיכותיות ביותר בתחום חומרי הניקוי.

חומרי ניקוי למוסדות, חברות ולצרכנים גדולים ניתן לרכוש מספקים רבים, החכמה היא לדעת לבחור את המוצרים הטובים והאיכותיים במחיר הכי אטרקטיבי אצל הספקים המהימנים והמקצועיים ביותר, כי אף סיטונאי, המספק שירות לצרכנים אלו לא ירצה לעמוד במצב שבו המוצר שאותו הוא מספק יגרום לנזק, לא ישביע את רצון הלקוח או יפגע לו במוניטין. ישנו מגוון רחב של צרכנים המאופיינים כרוכשים חומרי ניקוי בסיטונאות כגון:חומרי ניקוי למטבח תעשייתי

  • צרכנים מוסדיים: בתי ספר, גנים, ישיבות, בתי חולים, בתי אבות, בתי כנסת, עיירות, ארגונים, עמותות, מקומות ציבוריים, תחנות רכבת, וכדומה.
  • צרכנים עסקיים : בריכות, מועדונים לגמלאים, מאפיות, מסעדות, בתי קפה, משרדים, חברות ניקיון , רשתות מזון, בתי מלון, משרדים וכל מיני בתי עסק גדולים וקטנים כאחד.
  • צרכן תעשייתי: מפעלים יצרניים (מזון, טקסטיל, מפעלי ייצור באופן כללי) וכדומה.

קנייה סיטונאית משתלמת

סיטונאים טובים יכולים ליצור לעצמם בסיס לקוחות יציב, קבוע ונאמן בעזרת אספקת מוצרים טובים ושירות טוב. רכישת חומרי ניקוי למוסדות או חברות גדולות אצל סיטונאים, כשמדובר במקומות גדולים, זה לא רק רצוי זה הרבה יותר הגיוני ומשתלם. במקום ללכת לחנות ולרכוש כמות מוגבלת ולא מספיקה, ולחזור על הפעולה הזו מדי שבוע, במקרה הטוב, רוכשים כמות גדולה מסיטונאי המחזיק אצלו כמות מסחרית של המוצר הדרוש, ובכך אפשר לחסוך זמן, אנרגיה, הימצאות במצב של חוסר במוצר וכמובן כסף רב.

אז אם אתם זקוקים  לחומרי ניקוי למוסדות ואחזקה לחברות, ארגונים וכדומה ומחפשים למקם את עצמכם בסקאלה העליונה של מקבלי השירות והמוצר הטובים ביותר, פנו עוד היום לחברת י.נתנאל שיווק בע"מ, והתחילו להזמין חכם- להזמין בסיטונאות!

קרא עוד אודות רכישת חומרי ניקוי בסיטונאות