בעולם הניקיון כמו בכל התחומים ישנן גישות שונות ופתרונות לאתגרים העומדים מול הצרכן. יצרנים בכל העולם משקיעים בפיתוח מוצרים חדשניים שיקדמו את העולם, יקלו על הלקוחות, יחסכו זמן ויקטינו את העלויות הכספיות.
בעולם הניקיון כמו בכל התחומים ישנן גישות שונות ופתרונות לאתגרים העומדים מול הצרכן.
יצרנים בכל העולם משקיעים בפיתוח מוצרים חדשניים שיקדמו את העולם, יקלו על הלקוחות, יחסכו זמן ויקטינו את העלויות הכספיות.

חומרי ניקוי אקולוגיים בשנים האחרונות צף תחום איכות הסביבה וחומרי ניקוי אקולוגיים, על רקע השינויים האקלימיים. חשיבות החומרים המתקלים והמתמחזרים עולה הילוך הן ברמת היצרן והן בשיקולי הצרכן. הפנים נשואות אל היצרנים אשר מפתחים את מוצריהם כדי שילכלכו פחות, יתקלו יותר, ויחסכו הרבה יותר (מוצרי VFM).
חומרי ניקוי אקולוגיים הינם חומרים פריקים ביולוגית, ואינם נופלים ברמתם מחומרי
ניקוי אחרים. ניתן להשתמש בהם בבטחה גם בקרבת ילדים ופעוטות. חומרי הניקוי משווקים באריזות חכמות שניתן למחזר, ובכך קטנה כמות האשפה, לניקיון אפקטיבי וידידותי לסביבה.

לכל לקוח צרכים משלו למשל, בית ספר תיכון גדול המונה יותר מ-1,000 תלמידים ואנשי סגל, עלול להיתקל במעשי קונדס מצד התלמידים שישתעשעו בגלילי הנייר בתאי השירותים ויצרו בלגן ולכלוך. נייר טואלט הינו מוצר יסוד יומיומי הוא מיוצר כך שיתפרק במפגש עם המים, לכן מגדילים היצרנים ומציעים מתקנים לחיסכון בו במבחר צורות ופתרונות חדשניים.
קיימים מספר סוגים של מוצרי נייר ומתקני נייר המותאמים לצרכים, תדירות התחלופה והכמויות.
על מנת למנוע מראש מקרי וונדליזם ובזבוז אלו בנייר הטואלט בחדרי השירותים י.נתנאל שיווק בע"מ תמליץ על המתקן החדשני, החסכוני והיעל – מתקן נייר טואלט לשירותים- מתקן ה-"סמארט וואן".

חסכון עם מתקן סמארט וואן י.נתנאל שיוווק
מוצר זה, כשמו כן הוא, פטנט חכם, בעל שם עולמי המנצל ומייעל את השימוש בנייר טואלט.

יכולות ה"סמארט וואן":
למתקן 2 גדלים- גדול וקטן והוא מאפשר משיכה אחת של נייר בכל פעם, הנייר נשלף בשיטת התלישה וכך מונע נגיעת יד המשתמש בנייר שאחריו ובכך הוא הגייני וסטרילי.
בכל גליל ישנם כ-900 משיכות נייר ובכך לא מתאפשר בזבוז מיותר!

להמחשת היעילות: בחבילת נייר טואלט של 48 גלילים ממוצע המשיכות בין 500 ל– 550 משיכות.
חבילה אחת של נייר טואלט "סמארט וואן" שווה 8.5 חבילות נייר טואלט של 48 גלילים.
וכל זאת עוד לפני החיסכון העצום בהגבלת השימוש בנייר!
מתקן זה מונע את פיזורי הוונדליזם הקיימים במוסדות החינוך ובמקומות ציבוריים בפרט, פותר בעיות של סתימות בשירותים, שטח אחסנה קטן ותדירות החלפת הנייר נמוכה בהרבה מאוד.

רוצה מידע מקצועי ומעוגן- היכנס למחקר שהתבצע על מתקן ה"סמארט וואן"