להיכנס לחדר השירותים, במיוחד במקומות ציבוריים שלא קיימים בהם מפיצי ריח, בהם אנחנו לא באמת יודעים מה מידת ההיגיינה והשמירה על הניקיון, זה אף פעם לא דבר נחמד או כזה שנעשה באופן רצוני ומכוון. הנטייה תהיה תמיד לנסות ולהתאפק עד חזרתנו הביתה או להשתדל ולקצר, עד כמה שאפשר, את חוויית השהייה במקום.בבית שלנו, במקומות הומי אדם, פומביים וציבוריים, הדבר הראשון שאותו מרגישים ושבו חשים ברגע הכניסה לחדר השירותים, הוא הריח. חוש הריח, שהוא מפותח כבר בגיל צעיר, יכול לגרום לשלל תגובות ומצבים, חלקם לא נעימים, ברגע שיש מפיצי ריח איכותיים וככל שהריח נעים יותר, מבושם יותר ומפתה יותר, כך נהפוך את זמן השהות שלנו בשירותים לזמן איכותי יותר, מהנה יותר ולהרבה פחות מענה ומדכא.

מתקן בישום האוויר האלקטרוני הינו אוטומטי חדשני וייחודי אותו אנו מייבאים ומספקים לגופים מוסדיים, תעשייתיים, עסקיים ציבוריים למיניהם וכדומה. מתקן זה מבטיח כי השהות של העובדים, האורחים, המבקרים והלקוחות במקום תהיה נעימה וחווייתית גם בחדר הבעייתי ביותר בכל מקום פומבי וציבורי הפתוח לקהל הרחב והמועד לפורענות מבחינת ריחות ומראות.
חדר שירותים אידאלי צריך להיות נקי, מאוורר, מצויד ונטול ריחות רעים כיוון שהוא מהווה מדד לאיכות העסק ולאיכות האנשים המנהלים אותו, וחלק בלתי נפרד מאיכות השירות ללקוח.
את המתקן אפשר להניח / לתלות בחדר השירותים או בכל מקום אחר בו ישנה תנועת אנשים כמו מסדרונות, לובי, חדרי ישיבות, משרדים, חדרי המתנה וכדומה וישנו רצון ליצור אווירה נעימה ע"י מפיצי ריח נעים לרווחתם ולהנאתם של הנוכחים. בהתאם למיקום בו רצוי להניח את המתקן ניתן להתאים את הריח ע"י המגוון הרחב של ריחות תרסיסי המתקן.

מפיצי ריח אלקטרוניים

מתקן בישום האוויר האלקטרוני של חברת י.נתנאל שיווק בע"מ הוא מתקן אטרקטיבי למראה, מופעל על בטריות פשוטות המחזיקות מעמד לאורך חודשים, בו ניתן לשלוט ע"י כיוון מראש בהתאם לשעות העבודה והפעילות את זמן התזת הבישום באופן אוטומטי, כך שהחדר יישאר ריחני ונעים במשך כל שעות היום ללא הפסקה תוך חיסכון בזמן ובחשמל.

גם בבית, גם במשרד, גם במפעל וגם בכל מקום שבו יש חדרי שירותים לרווחת האנשים, מומלץ השימוש במפיצי ריח, הקפידו לשמור על סטריליות, על ניקיון, על ציוד הכרחי וכמובן על אווירה טובה שמתבטאת דבר ראשון בריח מבושם עם מתקן בישום אוויר אוטומטי איכותי!

קרא עוד אודות מבשם אוויר למתקן אוטומטי

מתקני בישום אוויר נתנאל שיווק