מכשיר הג'ל לחיטוי וניקוי של חברת י.נתנאל שיווק בע"מ מאפשר חיטוי ידיים יעיל יותר לאחר ביקור בשירותים או כאשר הידיים מלוכלכות ויש צורך לנקותן ובנוסף, גם אין מגע פיזי במכשיר אלא רק העברת היד תחתיו והג'ל ניתז אוטומטית ישירות לכף היד!..

כיום החברה נחשבת מודרנית, מתפתחת ומתקדמת אך עדיין אנשים רבים בכל רחבי העולם לוקים במחלות קשות, גורמים למגפות ופוגעים בעצמם ובסביבתם בשל לקויות סניטאריות וחוסר שמירה על היגיינה נאותה. אחוזי התחלואה, ומכאן שגם אחוזי התמותה, הם משמעותיים ורצוי שאנחנו, כחברה מתקדמת ומפותחת, נדע לטפל במצבים הללו ביעילות ונדע לחנך את הציבור, מגיל צעיר, כיצד לשמור על ניקיון, על סדר ועל היגיינה בסיסית של המרחב ושל הגוף, הפנים והידיים.

במקומות ציבוריים, בהם תחלופת האנשים היא גבוהה והשימוש בחדרי השירותים, במלתחות או במקלחות המשותפות הוא בהיקפים משמעותיים במיוחד, אין ספק בכלל כי האחריות לבריאות הציבור ולשלומו צריכה לעמוד בראש סדרי העדיפויות ובדרג עליון ולכן רבים מהמקומות הללו מתקינים מכשיר ג'ל לחיטוי וניקוי המאפשר חיטוי ידיים יעיל יותר לאחר ביקור בשירותים או כאשר הידיים מלוכלכות ויש צורך לנקותן ובנוסף, גם אין מגע פיזי במכשיר אלא רק העברת היד תחתיו והג'ל ניתז אוטומטית ישירות לכף היד, מה שמונע עוד יותר העברת חיידקים ולכלוך מאחד לשני ומאחת לשניה.

כל המחקרים וכל הנתונים האמפיריים של משרדי הבריאות בארץ ובעולם מוכיחים כי הדרכים היעילות ביותר להתמודדות עם מחלות מדבקות, מגיפות ותחלואה כרונית הן שמירה על היגיינה אישית ועל ניקיון במרחב האישי והציבורי ולכן אנו בחברת י. נתנאל שיווק בע"מ דואגים לכך ומייבאים ומשווקים שלל מוצרי ניקיון והיגיינה ללקוחות מוסדיים, תעשייתיים, עסקיים, ציבוריים וכדומה וגאים לעמוד גם בתחום זה, בחוד החנית של המאבק לבריאות הציבור ולספק שלל מכשירי ג'ל לניקוי מהיצרנים המובילים והמתקדמים בעולם והעיקר –  שנהיה בריאים!

קרא עוד אודות מתקנים ומוצרים להיגיינה מקסימלית.

מתקן חיטוי אוטומטי