הפתרון המקסימלי! מתקני חיטוי והניקיון שחברתנו מציעה בתחום זה הינם אוטומטיים ואינם דורשים מגע פיזי אלא ניתן להשתמש בהם רק בעזרת העברת הידיים במרכזם או בנקודות מסוימות עליהם…


ניגוב ידיים ללא חיידקיםנדמה כי במאה ה-21, המאה "שלנו", נמצאו כבר התרופות והסעדים לכל מחלה או
מכאוב קיימים, וגם המחלות הקשות ביותר שמולם מתמודד האדם, שהיו נחשבות לפטאליות ולחסרות סיכוי להחלמה מהן עד לפני שנים ספורות, היום הופכות לכרוניות ולכאלו שניתן להתמודד מולן באופן תרופתי ומתמשך.

אולם, בדיוק כפי שהמדע והרפואה מתקדמים ומתפתחים, כך גם החיידקים והמזיקים הטבעיים הופכים לעמידים ולקשוחים יותר ומכאן שהיום יותר מתמיד, יש צורך בשמירה על היגיינה ועל שימוש קבוע במיני חומרי ניקוי וחיטוי שמטרתם החד משמעית היא- לחסל כל סיכוי לקיומם של חיידקים ובכך לשמור על בריאותם של המשתמשים בהם.

אחת ההוראות המהותיות ביותר בבתי חולים היא להקפיד ולחטא ידיים לפני ואחרי, כל מגע עם מטופל ובכלל. מי שמסתובב בבתי חולים יכול לראות אינספור תזכורות, פרסומים והנחיות לביצוע חיטוי הידיים, גם לצוות המטפל, גם לצוות הסיעודי וגם למבקרים. מתקני החיטוי והניקיון שחברתנו מציעה בתחום זה הינם אוטומטיים ואינם דורשים מגע פיזי אלא ניתן להשתמש בהם רק בעזרת העברת הידיים במרכזם או בנקודות מסוימות עליהם.מעמד

חברת י. נתנאל שיווק בע"מ, הפועלת בייבוא, שיווק וייצוג מוצרי חברות בינלאומיות
בתחומים אלו, מקפידה על הימצאות בחוד החנית של תחום חשוב זה ועל מכירת המתקנים המתקדמים ביותר לצרכן הישראלי.

רוב מוצרי ההיגיינה הקיימים המשמשים מוסדות ציבוריים רבים כגון בתי חולים או
בתי ספר, אינם מכילים אלכוהול ולכן אין מניעה לשימוש בהם גם לאלו שרגישים לכך או שאסור להם להימצא בקרבת אלכוהול. הטכניקות הנהוגות כיום מנצלות תרכובות כימיות טבעיות יותר ולכן בריאות יותר, גם לבריאות וגם לסביבה, כחלק מהמהפכה הירוקה אנחנו בחברת י. נתנאל שיווק בע"מ  גאים לקחת בה חלק ולשווק ג'ל היגיינה לחיטוי הידיים ואיתו מתקן אוטומטי.

אז אם אתם מנהלי רכש של ארגונים, חברות או מוסדות, תעשייה, עסקים וכדומה ובריאות ובטיחות עובדיכם ולקוחותיכם חשובים לכם, הקפידו להתקין ולהציב בתחומיכם מתקני חיטוי והיגיינה מודרניים, מתקדמים ובריאים ולרכוש אותם מגורמים בעלי מוניטין ותו תקן איכות כמו י.נתנאל שיווק בע"מ.

קרא עוד אודות מתקן ג'ל אוטומטי לחיטוי