אין כמו ריח טוב כדי לגרום להנאה ולאושר בסביבת העבודה, המגורים והשהייה שלנו. למעשה, תורה שלמה של התנהגות אנושית כמו גם תורות מכירה ושיווק רבות התייחסו ומתייחסות, לחוש הריח כגורם מרכזי למצב הרוח, להתנהגות ולרצון להימצא או לא להימצא במקומות מסוימים…

כאשר מדובר על בית עסק או על מקום שמבוסס על קהל עובר ושב, הרי שהמשמעות היא קריטית וגדולה מבחינה כלכלית ומבחינת מיתוג שיווק והערכת המקום לטובה.

גם במקומות כגון מסעדות, בתי מלון ומוסדות חינוך, בהם יש חשיבות להיגיינה, לניקיון, להברקה ולמניעת ריחות רעים ומזיקים, שימוש בחומרי ניקוי איכותיים, כמו גם בתרסיסי ריחות ומפיצי ריחות, הוא צו השעה וחובה הכרחית, וכאשר מדובר על מוצר כמו קפיץ הריח Hang Tag, שהוא גם טבעי, גם אקולוגי וגם מדהים מבחינת מגוון ריחות מבושמים ואווריריים, הרי שההנאה מהשימוש בו מובטחת לא רק ללקוחות אלא גם לכל מי שסובב את המקום. העובדים יעבדו בהנאה גדולה יותר, המבקרים לא ירצו לעזוב ובמקרה של מוסדות חינוך, ההורים, כמו גם הילדים, יהיו מרוצים, שקטים ונינוחים, לפחות בכל מה שקשור לתחום האסתטיקה, הניקיון והאווירה במקום.

האנג קפיץ ריח נתנאל שוויק

הרכב קפיץ הריח Hang Tag מבטיח פעילות הפצת ריח מעולה למשך כ-30 יום, פיזור יעיל יותר ופונקציונאליות מגוונת יותר ממוצרים דומים מקבילים לו. המוצר ידידותי לסביבה, "ירוק" על פי כל התקנים המקובלים והמחמירים וניתן למחזרו בקלות, כך שכל היתרונות כבר כלולים בו. את מוצר זה אפשר למצוא, כפי שניתן למצוא את כל המוצרים האיכותיים, המתקדמים והטובים ביותר בתחום הצרכים הארגוניים, בחברת י.נתנאל שיווק בע"מ- החברה הישראלית לייבוא ושיווק  מוצרי היגיינה, מוצרי נייר מגבת ונייר טואלט, מתקנים לשירותים, מוצרי ניקיון וכדומה במגוון איכויות בהתאם לרצונות וצרכי הלקוח באחריות ובמקצועיות כבר שנים.

קרא עוד אודות רשת ריחנית למשתנות