חברת י.נתנאל שיווק בע"מ, מהווה כאחת מהגופים הפועלים בתחום מוצרי הניקיון והגנת הסביבה בישראל, מאוד גאה בחלקה בכך ועובדת עם עיריות רבות בכל הקשור לאספקת מתקני השקיות לאיסוף הצואה ושקיות הצואה "שקי קקי"

הישראלים הם מיוחדים במינם, וזו לא עובדה מפתיעה למי שמתגורר בישראל וחי בה. כי אכפת לנו נתנאל שיווק

הם מאוד ציניים, סרקסטיים ובוטים מצד אחד, ומאידך הם מאוד חמימים, דואגים ואכפתיים. הם מאוד לחוצים, עצבניים וחסרי סבלנות בחיי היומיום שלהם אך עדיין מוצאים זמן פנוי לטפל בחיות מחמד ביתיות ולאהוב אותן מכל הלב, דואליות שרק ישראלים יודעים לנהל אותה באפקטיביות.

עם כל האהבה והמעלות שיש בגידול כלבים ובדאגה להם, אי אפשר להתעלם מהעובדה כי יש להם צרכים טבעיים ודי ריחניים, אותם הם נוטים לעשות בריש גלי ובראש חוצות, ועד לפני כמה שנים בודדות הייתה זו אחת מהבעיות המוניציפאליות הקשות והחמורות ביותר שאיתן התמודדו מחלקות תברואה וניקיון של עיריות, מועצות ויישובים. בשנים האחרונות, עם עליית המודעות לנושאי הגנת הסביבה ובריאות הציבור, החלו לצוץ חוקים ספציפיים העוסקים בתחום זה ויותר ויותר בעלי כלבים וחתולים נצפו מסתובבים עם שקיות ניילון צמודות אליהם ואוספים את הפרשות בעלי החיים, מתוך רצון ולא מתוך פחד מדו"ח או מקנס של פקח עירוני.

חברת י.נתנאל שיווק בע"מ, מהווה כאחת מהגופים הפועלים בתחום מוצרי הניקיון והגנת הסביבה בישראל, מאוד גאה בחלקה בכך ועובדת עם עיריות רבות בכל הקשור לאספקת מתקני השקיות לאיסוף הצואה ושקיות הצואה "שקי קקי" עצמן עבור הפארקים והמרחבים הציבוריים, בערים הגדולות, וביישובים ובמועצות הקטנות יותר. מתקן השקיות נשען על פטנט הוצאת שקית בודדת, ובעלי הכלבים כבר יכולים ללכת בגאון ובגאווה עם החיה האהובה, מבלי לדאוג כלל בעניין איסוף הצואה והפסולת.

שקית "שקי קקי" לאיסוף צואת כלבים היא שקית מתכלה, שעומדת בכל תקני הסביבה הירוקה והאקולוגיה, כך שגם לאחר ניצולה אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי לא ייגרם כל נזק ולא תתרחש כל פגיעה בסביבה גם לאחר שנים ארוכות. המעבר לשימוש בשקיות איסוף אשפה מסוג "שקי קקי", בקרב עיריות, מועצות, יישובים עירוניים ומושבים, הולך ומתגבר ואנו קוראים מכאן, לכל מי שהסביבה חשובה לו ולכל מי שרוצה לחיות בסביבה נקייה ואיכותית, להצטרף אליהן ולעבור להשתמש בשקיות אלו!

סביבה נקייה עם נתנאל שיווק