למרות שנדמה כי מטבח הוא מטבח, שירותים הם שירותים ומרצפות הן אותן מרצפות בכל מקום הרי שאין הדבר בהכרח נכון. בבתי עסק, במוסדות ציבוריים ובחברות גדולות, כמו גם במבנים הומי אדם, בהם יש צורך בתחזוקה שוטפת ובניקיון מוקפד ומקצועי תכוף וקבוע-  גם הצרכים הם שונים וגם סל מוצרי הניקיון וחומרי הניקוי הדרושים לשם תחזוקה נאותה ונכונה, הוא סל שמשתנה מעסק לעסק ומחברה לחברה.

ברור כי ישנם חומרי ניקיון מומלצים ואיכותיים המתאימים גם לצרכי ניקיון הבית הפרטי וגם לניקיון חדרי הנוחיות בקניון גדול והומה אדם, אך לכל מוסד, לכל עסק ולכל חברה יש סל מוצרים משלהם, שצריך להתאים, בדיוק נמרץ, לסוג העבודה במבנה, לסוג האוכלוסייה הפועלת, המתגוררת או המסתובבת במקום, לסוג הצרכים ההיגייניים הדרושים לשם המשך פעילות בטוחה, מאושרת וחוקית ועוד ועוד תנאים והתאמות נדרשים על פי חוק, על פי הגדרת הנהלת המבנה וכמובן שגם על פי טביעת עין מקצועית של יועצי תברואה ותחזוקת מבנים.

חומרי ניקיון איכותיים בנתנאל שיווק

חברת י.נתנאל שיווק בע"מ, המשווקת בסיטונאות מגוון רחב של מוצרים לשוק המוסדי, התעשייתי והעסקי בתחום מוצרי הצריכה לניקוי, אחזקה וטיפוח, מוצרי היגיינה, מוצרי נייר וטואלטיקה איכותיים, מתקנים מקצועיים לחדרי שירותים, חומרי ניקוי מקצועיים, חומרים מקצועיים למוסכים וטיפוח הרכב ועוד, פועלת, מזה שנים ארוכות, ביחד עם לקוחותיה על מנת לבנות את תמהיל מוצרי סל חומרי הניקוי המומלצים והנכונים ביותר באופן פרטני ואינדיבידואלי לכל לקוח ולקוח בנפרד ומכשירה את מנהלי תיקי הלקוחות שלה על מנת לספק ייעוץ איכותי ואופטימאלי לכל לקוח, על פי כל צורך ובהתאם לכל דרישה, בין אם עמידה בתנאי חוק ותברואה, בין אם דרישה מקצועית ובין אם כל סוג אחר של רצון מצד הלקוח.

להבנתנו המקצועית, המבוססת על שנים רבות של הכרת שוק תחזוקת טיפוח וניקיון מבנים וחומרי ניקוי מומלצים על ידי גוף מקצועי עדיפים על פני החלטות שמתקבלות רק משיקולי עלות ותקציב. עם סל חומרי ניקוי פרטני ומותאם אישית לצרכים ולדרישות הלקוח אפשר ליהנות מניקיון מושלם ומתחזוקה איכותית וחסכונית.