כאשר מדובר על מקומות גדולים רכישה סיטונאית של חומרי ניקוי עדיפה מאשר קנייה מינורית ונקודתית מעת לעת! למה?…

כאשר תרים אחר חומרי ניקוי בסיטונאות ניתן לחפש אותם בכל מיני מקומות ואצל מגוון יצרנים ומשווקים גדול, במיוחד כאשר מדובר בשוק פתוח לתחרות ולייבוא מחו"ל בנוסף למוצרים מתוצרת ישראלית, מוצרים שנחשבים למובילים וליעילים ביותר בתחומם. אולם, החכמה היא לדעת לבחור את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר ובמחיר הכי אטרקטיבי, זה שיגרום לסיטונאי גם ליהנות ממוניטין מצוין מצד לקוחותיו בכל הנוגע למוצרים שלו ולאיכויות שהוא מספק, וגם ליהנות, כמו כל איש עסקים נבון, משולי רווח מספקים ומתגמלים. מבחינת לקוחות גדולים של מוצרי ניקיון וניקוי, ישנם המון צרכנים של חומרי ניקוי ומוצרי צריכה וטואלטיקה בכמויות גדולות כמו בתי חולים, רשתות מזון, בתי מלון, מוסדות ומקומות ציבוריים, תחנות רכבת, משרדים וכל מיני בתי עסק, גדולים וקטנים כאחד. מכיוון שישנה דרישה לכמויות רבות של חומרי ניקוי ומתקנים מקצועיים ישנן מספר חברות המתחרות בשוק זה, משווקות ומוכרות חומרי ניקוי בסיטונאות לגופים שונים הזקוקים לכמויות גדולות של חומרי ניקוי למטרותיהם.רכישה סיטונאית נתנאל שיווק

למה רכישה סיטונאית של חומרי ניקוי עדיפה מאשר קנייה מינורית ונקודתית מעת לעת? כאשר מדובר על מקומות גדולים, דהיינו בתי ספר, בתי מלון, מוסדות ציבור או מרכזי סחר הומי קהל ואדם, זה לא רק רצוי אלא זה הרבה יותר הגיוני ומשתלם לקנות חומרי ניקוי בכמויות גדולות כיוון שגם ככה יש צורך בכמות גדולה מהם בכל יום ביומו. במקום ללכת לחנות רגילה ולקנות חומרים שאזלו או שעתידים להיגמר במועד קרוב, ולחזור על הפעולה הזו כל שבוע במקרה הטוב, אם לא יותר, מה שיביא לבזבוז אנרגיה, זמן וכסף. בקנייה גדולה ומרוכזת ניתן יהיה לרכוש כמות שתספיק לתקופה ארוכה (כי בין כה וכה הצורך לא ייגמר גם לאחר זמן רב), יתאפשר לרוכש הסיטונאי לקבל הנחות ומחירים ייחודיים ללקוחות גדולים ויסייע לו לעקוב אחר המלאי ואחר שרשרת ניהול הרכש בצורה טובה יותר.

חברת י.נתנאל שיווק בע"מ, כמשווקת חומרי ניקוי ומגוון רחב של מוצרים ללקוח הסיטונאי בסיטונאות ממגוון הפירמות המובילות, היצרנים הגדולים והמוצרים האקסקלוסיביים והאיכותיים ביותר, מבטיחה לכל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר, את העמידה בזמנים הלחוצים והקפדניים ביותר ואת תו התקן האיכותי ביותר.

קרא עוד אודות רכישה סיטונאית חכמה